Поруч зі звичними й гомінкими кав’ярнями, про які давно вже знає більшість туристів, Прага багата справді вишуканими й душевними місцями для відпочинку. Якщо Ви звикли смакувати домашню випічку, зроблену натхненно і якісно, тоді відвідайте пекарню Antonínovo pekařství, де випікають традиційні чеські колачі й хліб.

Кав’ярня Choco Cafe стане знахідкою для поціновувачів шоколаду. Тут він виготовляється вручну, а гурманам запропонують його навіть із перчинкою Чилі!

А от заклад Můj šálek kávy (щось на кшталт «Моя філіжанка кави») запропонує запашну каву, доповнену бездоганними національними сніданками.

Слідкуйте за оновленими пропозиціями й акційними квитками й вирушайте в подорож своєї мрії!

Де зупинятися на час подорожі?

Щоб Ваша подорож була вдалою, подбайте про своє розміщення заздалегідь. Наприклад, недорогі місця в готелях і хостелах зручно бронювати через портали hotelscombined.com або booking.com.

Для проживання в більш комфортних умовах можна скористатися послугами ресурсу travelponey.com, що пропонує розміщення в готелях середнього та високого класу. До речі, якщо Ви користуєтеся послугами сайту вперше, можете розраховувати на знижку в еквіваленті $35.

Якщо плануєте відпочивати з друзями, найліпше орендувати приватний будиночок, окрему квартиру чи бюджетну кімнатку. Усі ці послуги Вам забезпечить портал airbnb.com, що дарує своїм користувачам бонусні $18 при оплаті першого бронювання.