Сьогодні розпочалася акція від польського автобусного перевізника PolskiBus – квитки за 1 злотий на міжнародні поїздки.

У офіційному релізі вказані дати дешевих автобусних квитків – із 23 лютого по 17 березня, але будьте уважні – іноді трапляються квитки за 1 злотий (€0,25) і в інші дати 😉

Наприклад, рейс Варшава-Братислава, 10 лютого:

1zl

 

А ось і приклад бронювання квитків по акції, рейс Варшава-Жешув:

1злот

 

Час бронювання не обмежений, обмежена лише кількість квитків. Є шарові пропозиції на кожном напрямку, тож дізнатися наявні місця, обрати дати можна тільки на сайті перевізника – PolskiBus. До речі, акція посвячена просуванню нового календаря бронювання від PolskiBus – ось він! Прес-реліз акції із деталями англійською та польською.

 

Дешеві готелі, хостели та безкоштовне житло

Взяти в оренду будинок, кімнату або квартиру можна на airbnb.com (даруємо 20 $ для нових користувачів), а ось орендувати номер у готелі або хостелі можна на будь-якому із ресурсів нижче.

Готелі, хостели, гестхаузи, апартаменти – все це є на booking.com і за досить конкурентоспроможними цінами. Але найдешевші готелі все ж таки на hotelscombined.com. Якщо ви плануєте відпочивати у готелі не менше 3-4*, тоді завітайте на travelponey.comотримайте 35 $ на перше бронювання тут) – навіть найдорожчі готелі тут можна зловити із шаленими знижками!

 

Тож платіть менше, подорожуйте більше та не забувайте долучатися до нас у соціальних мережах! Ми знаємо багато тревелхаків та спецпропозицій 🙂

 

фб инстаграм вк