autobus-polskibus

Швидкий розвиток ринку пасажирських перевезень сприяє тому, що кожного дня з’являється все більше можливостей подорожувати значно дешево. Одним з першопрохідців в цій сфері є PolskiBus, автобусна компанія яка вже кілька років дозволяє подорожувати швидко, дешево та з комфортом.

 

PolskiBus.com заснована британцем Браяном Соутером розвиває ринок дешевих автобусних перевезень в Польщі та Європі, пропонує клієнтам високий рівень комфорту і водночас низькі ціни. В пропозиції компанії внутрішні та міжнародній рейси, в сумі перевізник обслуговує 16 напрямків сполучаючи 20 міст в Польщі та 5 європейських локалізацій: Берлін, аеропорт Берлін-Шонефельд, Братислава, Прага та Відень.

 

lowcostbuses

 

Для перевезення пасажирів PolskiBus використовує сучасні автобуси Van Hool, обладнані кімнатами гігієни, клімат-контролем та безкоштовним Wi-Fi. На деяких маршрутах пасажирів обслуговують стюардеси пропонуючи безкоштовні каву, чай та тістечка.

 

Короткий огляд автобусів та послуг PolskiBus.com

 

 

Найбільшою ж несподіванкою для клієнтів є не рівень комфорту чи додаткові послуги а низька вартість послуг. Подорожувати автобусами PolskiBus.com можна вже від 1 PLN (+1 PLN за бронювання), тобто фактично за 8 гривень. Неможливо?

 

Електронний квиток придбаний за 2 PLN на проїзд маршрутом Варшава – Гданськ (400 км)

 

Polskibus bilet

 

Як придбати квитки за такою ціною? PolskiBus.com користується єдиним правилом лоукостів – чим раніше тим дешевше. Продаж квитків зазвичай відбувається на 5 місяців вперед, орієнтовно в середині кожної пори роки відбувається відкриття продажу на наступний сезон, саме тоді з’являється можливість “вполювати” свій дешевий квиток.

 

Додатково кожен покупець може без значних зусиль управляти своїм бронювання в спеціальному розділі. Для того щоб повернути кошти вам не буде потрібно писати електронні листи чи телефонувати в Польщу. Легко забронювати – ще легше скасувати та повернути свої кошти.

 

Користуватися послугами PolskiBus.com можна не тільки з огляду на вартість квитків в 1 PLN, стандартній ціновій пропозиції на послуги компанії все одно немає рівних на польському ринку перевезень. Наприклад, навіть не полюючи на ціни можна придбати квиток з Варшави до Кракова за 20 PLN (80 гривень) або ж до Праги за 40 PLN (160 гривень) і тд.

 

На завершення варто додати, що PolskiBus.com не єдиний лоукост перевізник в Польщі, але його маршрути найбільш розгалужені та перевірені часом. Обіцяємо вже в наступних публікаціях описати пропозицію та діяльність інших лоукост перевізників. Подорожуйте більше, платіть менше!