Черговий літній розпродаж від авіаперевізника Ryanair, який неможливо пропустити. Переліт Жешув-Берлін-Жешув у серпні обійдеться від 11€!

Як скористатися пропозицією?

Квитки за анонсованою промо-ціною доступні на сайті перевізника ryanair.com, забронювати їх можна просто зараз, бо ж кількість місць за мінімальною ціною постійно зменшується.

Забронювати можливо як переліт в один бік, за ціною 21 польський злотий, або 5,5 євро, так і варіант туди-назад, за 42 польських злотих, або 11 євро. Наразі доступні дати в серпні, ми вже, до речі, визначилися зі своєю мандрівкою.

Якщо не знаєте, як вигідно дістатися до Польщі, переглядайте пропозиції нашого порталу – варіантів безліч.

Як вигідно орендувати житло в Німеччині?

Щоб упродовж відпочинку Вас ніщо не турбувало, потурбуйтеся заздалегідь питаннями свого розміщення. Наприклад, Ви можете підібрати вигідні варіанти розміщення в недорогих берлінських готелях чи хостелах через портали hotelscombined.com або booking.com.

Для тих, хто потребує більш комфортного розміщення, можемо порадити орендувати номери чи місця в готелях середнього й високого рівнів через сайт travelponey.com. Додатковою перевагою при користуванні ресурсом стане бонус у розмірі $35, який одержує кожен новий користувач.

Приватні апартаменти, квартири з меблями чи затишні кімнати завжди можна знайти через сервіс airbnb.com, де запропонують новачкам приємну знижку в сумі $18.