Авіапереліт Польща-Швеція за неймовірно низькою ціною! Квитки в обидва боки у квітні обійдуться в суму від 6€, якщо замовляти їх на сайті https://www.ryanair.com.

Зокрема, ми вибрали переліт між польським Гданськом і шведським аеропортом Ваксджо, такі квитки в обидва боки коштуватимуть 24 польських злотих, що становить трохи більше від 5,5€.

Особливості подорожі у Швецію

Щоб вільно подорожувати Швецією, українцям потрібно оформити шенгенську візу.

Що подивитися?

Якщо не плануєте виїздити кудись далі, можете помилуватися на місці такими пам’ятками, як Кафедральний собор Векше із його загадковим Рунічним каменем, зазирнути до Церкви святої Марії або до Кафедральної школи.

Де розміститися на час подорожі?

Для проведення бюджетного відпочинку пропонуємо забронювати собі місця в хостелах або недорогих готелях через сервіси hotelscombined.com чи booking.com.

Якщо Ваш бюджет не вельми обмежує Ваші побажання щодо відпочинку, тоді варто скористатися послугами платформи travelponey.com для оренди номерів у готелі високого або середнього класу. Якщо послугами цього ресурсу Ви раніше не користувалися, тоді за перше замовлення матимете винагороду – знижку в розмірі $35!

Для дружної гамірної компанії оптимальним варіантом буде розміщення в будинку, приватній квартирі або ж кімнаті, що легко здійснити через airbnb.com, який винагороджує користувачів за їхнє перше бронювання знижкою в сумі $18.