Витримавши кількарічну перерву, компанія PKP Intercity знову запускає лінію потягу за напрямом Перемишль – Львів – Перемишль.

За кілька днів до цього оголошення компанія сповістила, що запускає нічні потяги рейсу Варшава – Львів із 13 грудня.

 

PKP Intercity

 

 

Відправлення потягів буде із Варшави та Вроцлава, слідуючи через Краків. До Львова вони прибуватимуть вранці о 6:03 або о 7:15, в залежності від дати.

На даний момент ці поїзди включені у склад двох вагонів зі Львова до Вроцлава. З 13 грудня до складу поїздів причеплять один вагон Львів-Вроцлав та один вагон Львів-Варшава.

 

Роз’їзд вагонів відбуватиметься на станції Кракова. Розклад руху поїздів залишається незмінним. Квитки також можна придбати звичним способом у касах міжнародного сполучення. Інших призначень за цим маршрутом залізниця поки не передбачає.

Отже, від Варшави до Львова, насправді буде ходити не новий потяг, а один зі старих вагонів, який раніше курсував за маршрутом Львів – Краків – Вроцлав.

 

 

Якщо казати більш конкретно про рейс «Перемишль – Львів – Перемишль», то відправлення зі Львова буде о 8.10 за київським часом, а прибуття до Перемишля відбудеться о 9.45 за варшавським часом. Із цього потяга можна зробити пересадку до Вроцлава, Зеленої Гури і Кракова.

Відправлення з Перемишля – о 17.50, прибуття до Львова – о 21.25.

Далі можна вільно зробити пересадку на будь-які українські потяги – до Києва, Вінниці, Одеси, Харкова.