Untitled 6

Вигідна ціна від Pegasus Airlines на прямі перельоти з Львова до Стамбулу. За переліт Львів – Стамбул – Львів заплатимо близько 79 EUR, у вартість входить перевезення великого багажу вагою до 20 кг.

 

Квитки за вказаною ціною можна придбати на сторінці Pegasus Airlines. Ви можете також порівняти ціни за обраними вами датами на сторінці онлайн-агрегатора Bravoavia.com.ua.

 

Доступні дати з середини листопада до середини грудня 2014 року. Для того щоб переглянути календар низьких цін потрібно на головній сторінці в пошуку обрати маршрут та потрібні дати та зазначити пункт “Показывать рейсы на ближайшие даты?”.

 

Search_Pegasus

 

Приклад бронювання на 14 – 17 листопада 2014 року.

 

Istanbul

 

Корисні посилання для організації подорожі

 

hotels.1dollartrip.com – пошук та порівняння найкращих цін на готелі, апартаменти та хостели більше ніж на 300 туристичних сайтах.

 

airbnb.com – зручний пошук апартаментів, квартир та кімнат. Великий вибір, гарантії бронювання та безпеки, реальна система оцінок та відгуків. Отримайте 26 USD на першу подорож з Airbnb.com.

 

hoteltonight.com – сервіс для бронювання “гарячих” готелів, 25 USD на перше бронювання. Користувати сервісом можна лише на мобільних пристроях.