wizz_air_stewardess

 

Відомий лоукост-перевізник WizzAir оголосив акцію для членів клубу Wizz Discount Club. Тільки сьогодні, 12 листопада, бронюючи авіквиток, ви отримаєте знижку 20%.

 

Акція діє на всі напрямки та квитки, але лише сьогодні до опівночі. Знижка поширюється тільки на нові бронювання. Один член клубу може придбати до 6 місць! Знижка не поширується на квитки бізнес-класу.

 

Про наявні квитки та вартість окремих рейсів дивіться на сайті компанії. Дізнатися про дійсні акції та дешеві авіаквитки WizzAir можна також на нашому порталі.

 

 

Де зупинитися під час подорожі:

Якщо питання в тому, щоб зробити відпочинок максимально дешевим, подумайте про поселення в гостях. Іншими словами – напросіться в гості до тих, хто цього тільки й чекає. Є навіть спеціальний сервіс – каучсерфінг.

Знайти бюджетні варіанти на готельні номери можна за допомогою hotelscombined.com. Забронювати готель за дешевими цінами рекомендуємо на booking.com. Варіант готелів середнього та високого класу рекомендуємо на сервісі travelponey.com (отримайте 35 USD на перше бронювання).

Знайти в оренду квартиру, будинок або кімнату радимо на airbnb.com та даруємо 20 $ для нових користувачів.

 

Не прогавте приємну знижку! 🙂