MegaBus

Автобусний перевізник MegaBus оголосив неймовірні акційні ціни на автобусні перевезення на зимовий період. Мінімальні тарифи (від 0 фунтів!) на період від 12 січня до 12 лютого 2016 року, близько 50 тисяч дешевих квитків!

 

Приклад бронювання квитків за напрямком Болонія-Мілан (вартість від 0 до 2 фунтів):

 

болонья-милан 0-2фунта

 

Є один нюанс у цій акції: забронювати потрібний безкоштовний або майже безкоштовний квиток можна лише за 60 днів до манрівки, тож нові квитки з’являються кожен день. Тому не зволікайте з придбанням квитків, якщо вже визначилися з датами.

 

Приклад бронювання Брюссель-Амстердам (від 0 до 2 фунтів):

 

брюссель-амстердам 0-10 фунтов

 

Нагадуємо, що дивитися наявні зараз ціни, доступні дати подорожі треба на сайті перевізника.

 

Слідкувати за акціями, дешевими авіаквитками, спеціальними пропозиціями перевізників зручніше всього у спеціальній категорії “Акції від 1dollarTrip”.

 

Де зупинитися: готель, хостел чи каучсерфінг?

Найдешевшим варіантом зупинитися в новому місті є каучсерфінг. Проте не варто неооцінювати такий спосіб мандрувати. Каучсерфінг – міжнародна мережа туристів та мандрівників, певна культура подорожей.

Оренда житла від кімнати до будинку зручна на ресурсі airbnb.com (даруємо 20 $ для нових користувачів).

Зняти житло можна також на наступних ресурсах:

  • Вибрати та забронювати готель, хостел зручно на сайті booking.com – великий вибір, зручні фільтри, можливість сортувати за ціною.
  • Забронювати готель зручно на сайті hotelscombined.com – вибір більший, ніж на попередньому ресурсі, але тут є лише готелі.
  • Великий вибір готелів високого та середнього класу на порталі travelponey.com (отримайте 35 $ на перше бронювання тут).

 

Слідкуйте за акціями та новинами із 1dollarTrip та подорожуйте бюджетно! 😄🌄