mainImage

Авіакомпанія МАУ пропонує дуже вигідну ціну на переліт з Києва до Ларнаки (Кіпр). Прямий переліт Київ – Ларнака – Київ від 1412 гривень. У вартість входить перевезення багажу та харчування під час перельоту.

 

Перевірте актуальні ціни на Кіпрі на оренду квартир за допомогою airbnb.com. Ще не зареєстровані? Ви можете зареєструватися та отримати 26 USD на перше бронювання.

 

Знайти дешеві квитки на переліт з Києва до Ларнаки можна в період з 1 листопада 2014 р. по 18 березня 2015 р. Переглянути календар низьких цін можна на Bravoavia за допомогою “Отпуск – планера”. Квитки рекомендуємо купувати з використанням безкоштовного ваучера Bravoavia, ціна виходить значно нижча аніж на офіційному сайті МАУ.

 

Ви можете ще більше заощадити на квитках якщо встигнете скористаєтеся акційною пропозицією Bravoavia – ваучер вартістю 40 євро за 129 гривень.

 

Бронювання на сайті Bravoavia з використанням ваучера (остаточна вартість 1222 гривні)

Mau

Бронювання на офіційному сайті МАУ (остаточна вартість 1360 гривень)

 

Mau_Sait

 

Як знайти дешеве житло на Кіпрі?

 

Для пошуку найкращих пропозицій бронювання готельних номерів, хостелів та апартаментів рекомендуємо використовувати наш новий сервіс пошуку hotels.1dollartrip.com . Порівнюйте готельні пропозиції на тисячах туристичних сайтів одночасно та обирайте найкращу ціну.