Англія – це не тільки ангійський акцент, Єлизавета ІІ та Біг Бен. Англія – це футбол, центр початку промислової революція та одна із батьківщин панку та скажених футбольних фанів. Настрій туманного Альбіона та прилеглих територій чудово відображено у фотосесії відомої топ-моделі Ані Рубік “God save Queen” for Vogue Paris.

 

аня_рубик_вог
“God save Queen” for Vogue Paris

 

Щоб переконатися на власному досвіді у вищесказаному потібно вирушити до Великобританії самостійно. На відміну від звичайних, зовсім недешевих тарифів за цим напрямком, у січні можна відвідати Манчестер лише за 31€. Як саме – читайте далі!

 

 

 

Маршрут

Київ-Гданськ

Вирушаємо до міста країни-сусіда – Гданська. Є декілька варіантів із різною тривалістю та вартістю.

київ-gdansk

Варіант №1 – найдешевший

Вирушаємо із Києва до Львова потягом від УкрЗалізниці (номер 043К – найдешевший). На січень вартість міста у плацкарті становить 100 грн. (4€), тривалість поїздки – 8 год. Від Львова вирушаємо до Варшави із декількома пересадками та із пішим перетином кордону (маршрут тут), але лише за 88 грн. (3,5€) – ще близько 7 год. Із Варшави до Гданська їдемо так само на автобусі – від PolskiBus. На січень є квитки Варшава-Гданськ за 19 злотих (4,6€) за 4 год. 35 хв.

Тож вартість варіанту №1 становить близько 12€, а тривалість буде близько 20 год.

 

Варіант №2 – автобусний маршрут

Якщо пересадки, різні види транспорту вас не приваблюють, але зекономити кошти бажання все ж є – скористайтеся прямим автобусним маршрутом. На порталі BusFor можна знайти рейси від 1191 грн. (47€) із тривалістю 24-35 год.

k-gd busf

 

Варіант №3 – найшвидший

Звичайно, найшвидший варіант є найдорожчим. Із Києва до Катовіце вирушаємо із WizzAir на літаку. Варість становитиме 999 грн. (39,4€) або 749 грн. (29,6€) для членів клубу. Тривалість перельоту становитиме лише 40 хв.

Від Катовіце до Гданська вирушаємо автобусом від PolskiBus. Автобусні квитки цього перевізника досить дешеві – на січень із Катовіце до Жешува є за 25 злотих (6€), а тривалість становитиме 8-9 год.

Таким чином, вартість варіанту №3 становить від 35,6€ до 45,4€ за 9-10 год.

 

 

Гданськ-Манчестер

До батьківщини Манчестер-Юнайтед вирушаємо із Гданська на літаку від лоукост-перевізника Ryanair.

 

гданськ-манчестер

 

Звичайні ціни на авіаквитки за цим напрямком – 300-400 злотих (73,4-97,7€) в один бік, але на деякі дати січня є значно дешевші пропозиції. Так, із 16 січня є рейси Гданськ-Манчестер за 109 злотих (26,6€), а із 23 січня – за 79 злотих (19,3€). Тривалість перельоту – 2 год. 35 хв.

 

gdansk-manch

 

Отже у січні подорож до Манчестера, Англія із Києва коштуватиме від 31€ до 74€ в один бік, а час у дорозі буде від 12 год. Читайте інші маршрути та акції по Англії тут.

 

Про те, де зупинитися, що скуштувати та які заклади відвідати читайте тут.

 

Плати менше, подорожуй більше із 1dollarTrip!