Авіаперевізник Wizz Air знову радує бюджетними цінами на прямі рейси зі Львова до Вроцлава. Вартість перельоту за таким маршрутом складе 279 гривень в одну сторону – дешевше, ніж автобусом!

Для прикладу, білет на літак із відправленням 9 грудня коштуватиме лише 279 гривень!Lviv-Wroclaw 279 uahЗворотній квиток коштуватиме так само.Wroclaw-Lviv 279 uah

Польоти за акційними цінами можна здійснити у період з листопада 2017 по березень 2018.

Є різні дати вильоту за акційною ціною. Так, за зниженою ціною 279 гривень можна здійснити виліт зі Львова у Вроцлав 8 березня в одну сторону, із поверненням 13 березня за такою ж ціною. Загальна вартість квитків в обох напрямках складе лише 558 гривень.

Lviv-Wroclaw 279 uah in march Wroclaw-Lviv 279 uah in March

Нагадаємо, що в ціну включено лише переліт та первезення ручної поклажі. Усі додаткові послуги необхідно оплачувати окремо, згідно з їх вартістю.

Особливості Вроцлава

Вроцлав – одне із найстаріших польських міст, він таїть у собі багато сюрпризів. Розташоване місто у центрі Сілезької низовини, біля підніжжя Судет над річкою Одрою – через це Вроцлав називають містом 12 островів і 112 мостів. 2_город-рекМости наповнюють місто романтичним настроєм – саме тут лунає найбільше освідчень у коханні! Тож для створення романтичногонастрою обов’язково завітайте до одного з мостів міста.
Мост признаний Ввечері панорама міста стає особливо казковою.Ночной мост Вроцлава

А ще місто відоме прекрасними історичними пам’ятками всіх епох. Чи знаєте Ви, що символом міста є гноми? Існує навіть повір’я – чим більше фігурок гномів знайдеш у місті, тим щасливішим стане життя. Маленькі скульптури розташовані в абсолютно різних місцях по всьому центру Вроцлава! Серед них гноми із різним значенням та навіть професіями:є і гном-кухар, гном-пекар, гном, який знімає гроші в банкоматі, навіть біля стоматологічного кабінету Ви зустрінете маленькі фігурки гномів, один з яких вириває зуб іншому, та багато-багато інших.гноми ВроцлаваТож не зволікайте, бронюйте квитки та рушайте у подорож до казкового міста Вроцлав.

Де зупинитись у Польщі

У пошуках бюджетних варіантів готелю допоможуть ресурси hotelscombined.com та booking.com. Сервіси пропонують широкий вибір житла на будь-який бюджет.

Готелі середнього та високого класу рекомендуємо обирати на сервісі travelponey.com (отримайте 35 $ на перше бронювання тут).

Найкращі варіанти квартир, будинків та кімнат в оренду пропонуються на airbnb.com , а ми даруємо 18 $ для нових користувачів.