Компанія МАУ пропонує акційні ціни на авіаперельот у напрямку Львів- Вільнюс на деякі дати з вересня по жовтень 2017. Так, можна придбати квиток в обидва напрямки за ціною від 20 євро.

price for the flight Lviv-VilnusЦе чудова нагода потрапити до святкової столиці Литви, адже восени литовці відзначають одразу декілька цікавих та колоритних свят: День Вільнюса у Литві, що вважається одним із найцікавіших фестивалів у Литві (1 вересня), День коронації Вітауса Великого та подяки за захист незалежності та свободи Литви (8 вересня) і День Конституції країни (25 жовтня). Цей період столиця святкує на площах міста із різноманітними ансамблями старовинної та сучасної музики й танцю. У місті проходять міжнародні виставки, акції, свято пива, театральні вистави, гастролі іноземних діячів культури, спортивні змагання та багато інших чудових подій. Кожному туристу рекомендуємо потрапити на Ратушну площу та побачити ярмарок Пранцішкуса, адже на період свят вона стає своєрідним містечком старовинних ремесел і фольклорних ансамблів у столиці.

Vilnius

Виліт зі Львова плануються кожного понеділка та суботи, з Вільнюса – по середах, п’ятницях та неділях.

В акційну ціну входить переліт та ручна поклажа, тож за бажання взяти додатковий багаж, необхідно буде сплатити його окремо.

Поспішайте з бронюванням квитків за ціною 20€ в обидві сторони , адже невідомо, як довго буде діяти спеціальна пропозиція.

Бюджетне житло у Литві рекомендуємо шукати тут:

Варіанти готелів за розумними цінами є на сервісі hotelscombined.com

Для бронювання готелів, хостелів чи гестхаузів зверніться на booking.com

Варіанти готелей високого рівня шукайте на travelponey.com та даруємо 35 $ новим користувачам

Дім, квартиру чи кімнату в оренду обирайте на airbnb.com ( на перше бронювання даруємо 20 $ ) .