Подорож до Львову завжди є гарною ідеєю. Це місто вабить своєю неповторністю, своїм живим стилем та особливим колоритом кожної з вуличок. Львів приховує багато таємничих та загадкових споруд, які доповнюють одна одну. Це місто — музей, де розташована переважна більшість пам’яток культури України.


У наступний вікенд із 24 — 26 лютого 2017 року є ще один привід, щоби відвідати це легендарне місто. Саме в ці вихідні у Львові відбудеться міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів Grand Music Vocal Battle 2017. Ця подія буде проходити в Палаці Культури ім.Гната Хоткевича за адресою вул.Кушевича,1. Організаторами міжнародного фестивалю-конкурсу виступають ВГО «Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга» разом із Продюсерським Центром та студією звукозапису Заслуженого артиста естрадного мистецтва України Ігоря Нетлюха «DS SOUND».
На фестивалі буде представлена така номінація, як «Вокальне мистецтво» в жанрах естрадний вокал, народний вокал, академічний вокал, джазовий вокал, естрадні мініатюри та хорові колективи. Участь можуть брати як солісти, так і дуети з ансамблями.
Вікових обмежень для учасників фестивалю немає. Вони будуть розділені на групи — від наймолодшої «нульової»(до 5 років) до «професіональної» (з 25 років).

 

 

Насолодившись співочим конкурсом радимо Вам прогулятися центральною частиною міста, та піднятися на Високий замок. Це найвища точка Львову, де з оглядового майданчика відкриваєтеся вид, у який неможливо не закохатися! Піднімаючись на Замкову гору, можна побачити львівську телевежу, а також залишки оборонних споруд кінця XIV століття. З гори відкривається повна панорама міста: видно не тільки історичний центр, а і спальні райони Львова. На вершині Замкової гори можна повісити пам’ятний замок та зробити гарні фото.

 


Також на площі Ринок Ви маєте шанс ще раз відчути атмосферу зимових свят — до 10 березня там працює різдвяна ковзанка, а до 28 лютого відкрито будинок крижаних скульптур.

 

 

Вартість ковзанки — від 25 до 70 гривень за годину, каса працює з 10 до 21 год. Вхід до будинку крижаних скульптур коштує 10 гривень.

 

 

Бюджетне житло у Львові радимо бронювати тут:

Широкий вибір готелів за розумними цінами є на hotelscombined.com, номер у готелі середнього та високого класу, відвідайте travelponey.com (отримайте 35 $ на перше бронювання тут).

За бронюванням хостелів, гестхаузів, пансіонів зверніться на booking.com.

Орендувати квартиру, будинок або кімнату радимо на airbnb.com та даруємо 35 $ для нових користувачів