Авіаперевізник МАУ анонсував зниження цін на прямий переліт зі Львова до італійської Болоньї!БолоньяТак, в системі бронювання авіаперевізника з’явились квитки за маршрутом Львів – Болонья – Львів за ціною від 104€. Приклад бронювання у травні:

Увага: в ціну включений переліт із одиницею ручної поклажі. Будь-які інші послуги, такі як харчування на борту та перевезення багажу, оплачуються окремо, згідно з тарифами авіаперевізника.

Шукайте квитки за зниженою ціною на зручні для Вас дати з квітня по червень на сайті aviasales.ru.

Про деякі цікаві місця Болоньї ми вже розказували тут. Нагадаємо, що в першу чергу, Болонья знаменита своїм прекрасно збереженим історичним центром і відомими на весь світ 35 кілометрами критих галерей. В середні віки Болонья займала надзвичайно важливе місце на карті Європи, завдяки розвитку ремесел і торгівлі, а також завдяки своєму багатому культурному життю та діяльності університету, число студентів якого у свій час перевищувало число студентів французької Сорбонни.

Сьогодні, більшість музеїв в Болоньї є безкоштовними для відвідувачів. Любителі живопису та скульптури, археологічних старожитностей, релігійної спадщини та старовинних бібліотек будуть у захваті від цього міста. Додамо до наших рекомендацій відвідання першого будинку Болонського університетуPalazzo dell’Archiginnasio.University-Of-BolognaЗ’явився Болонський університет у 1088 році, і старший за нього тільки відкритий в Марокко двома століттями раніше університет Аль-Карауїн. Цікаво, що довгий час студенти університету мали право вибирати деканів і навіть платили лекторам зарплату, що давало учням деяку незалежність. Не дивно, що саме тут навчалися такі видатні особистості, як Микола Коперник, Альбрехт Дюрер та Карло Гольдоні. У палаці, побудованому для студентів і викладачів, зараз розташована бібліотека. Невеликий внутрішній двір оформлений типовими для міста галереями, під зводами яких можна побачити герби всіх ректорів з 1563 року по 1797 рік. В цій же будівлі знаходиться театр Анатомо – простора багатоярусна аудиторія, стіни в якій прикрашені виконаними з дерева силуетами людських тіл. Колись тут препарували трупи, тож з міркувань гігієни, аудиторія працювала тільки в холодну пору року, проте бути присутнім в ній міг кожен охочий.

Завітавши до міського художнього собору Collezioni Comunali d’Arte, Вам відкриється чудова колекція полотен, предметів мистецтва і скульптур 13-19 століть. Поруч – музей Джорджіо Моранді, одного з найвідоміших італійських живописців 20 століття, який народився і все життя прожив в Болоньї. Моранді – майстер натюрморту; його роботи відрізняє чистота ліній і вражаюча гра відтінків.MorandiМузей Mambo буде цікавий шанувальникам сучасного мистецтва. На його базі часто проводяться різні фестивалі і арт-салони.

Обирайте найцікавіші місця та рушайте до дивовижної Болоньї.

Кращі варіанти житла в Італії

Широкий вибір варіантів на готельні номери та гестхаузи за розумними цінами можна знайти за допомогою ресурсу hotelscombined.com або booking.com.

Готелі середнього та високого класу рекомендуємо обирати на сервісі travelponey.comотримайте 35 $ на перше бронювання тут).

Знайти в оренду найкращий варіант квартири, будинку або кімнати допоможе сервіс airbnb.com, а ми даруємо 18 $ для нових користувачів.