Лоукост перевізник Wizz Air анонсував зниження ціни на переліт із України до Німеччини.

Так, можна забронювати рейс зі Львова у Берлін за ціною від 16 євро для всіх, або за 10 євро для членів Wizz Discount Club на різні дати з жовтня по грудень .

Приклад бронювання квитка за маршрутом Львів – Берлін у жовтні. Ціна стартує від 429 гривень (16,18€), або від 269 гривень (10,33) для членів дисконт клубу.

Приклад бронювання квитка у листопаді.

Приклад бронювання квитка у грудні. Як видно, варіанти є на різні дати з жовтня і до кінця року. Увага: в ціну включений тільки переліт із ручною поклажею.

Обрати необхідні дати та купити квитки за зниженою ціною можна на офіційному сайті компанії wizzair.com .

Про те, що подивитись у Берліні, ми вже розповідали тут. Та чи знаєте Ви, що Берлін – найбільш багатонаціональне місто Німеччини? Німецька столиця – рай для приїжджих, і це підтверджують цифри: три чверті берлінців – переселенці, і лише чверть із трьох з половиною мільйонів жителів Берліна в ньому народилися.

Бюджетне житло в Німеччині

Обрати найкращі варіанти на готельні номери або гестхаузи можна за допомогою ресурсів hotelscombined.com та booking.com. Сервіси надають широкий вибір житла на будь-який бюджет.

Готелі середнього та високого класу рекомендуємо обирати на сервісі travelponey.com. У якості бонуса отримайте 35$ на перше бронювання.

У пошуках апартаментів в оренду радимо звертатись на airbnb.com та даруємо 18 $ для нових користувачів.