EU.DES.Paris

Неймовірна пропозиція від Wizz Air та Ryanair на початок осені, Львів – Мілан – Париж – Мілан – Львів від 125 EUR. Чудова можливість відвідати європейські столиці моди в одній подорожі.

 

Дати подорожі: 17 — 23 вересня 2014 року, переліт здійснюється двома бюджетними авіалініями, Wizz Air та Ryanair. Пересадка на Париж відбувається в аеропорті Мілан (Бергамо).

 

Переліт Львів – Мілан (Бергамо) – Львів обслуговується авіакомпанією Wizz Air Україна, Ви маєте право провозити до 32 кілограмів зареєстрованого багажу та одну одиницю ручної поклажі з максимальною вагою 10 кілограмів і максимальними розмірами 56x45x25 сантиметрів безкоштовно.

 

Вказана вартість для членів Wizz Discount Club. Авіакомпанія вимагає онлайн-реєстрацію на рейс, детальніше про реєстрацію Ви зможете прочитати в спеціальному розділі на сайті перевізника.

 

Lviv - Milan - Lviv

 

 

Рейси Мілан (Бергамо) – Париж – Мілан (Бергамо) здійснюються ірландськими бюджетними авіалініями Ryanair. Пасажирам безкоштовно дозволяється провозити одиницю ручного багажу розмірами не більше ніж 35x20x20 см та вагою не більше 10 кг, право на перевезення додаткового багажу можна придбати під час купівлі квитка. Детальніше про правила перевезення багажу можна дізнатися в спеціальному розділі на сайті перевізника.

 

Milan - Paris

 

Paris - Milan

Знайти найкращі пропозиції готельних номерів ви зможете з допомогою сервісу hotelscombined.com, вигідно орендувати кімнату чи квартиру користуючись послугами airbnb.com.