IAmsterdam

Бюджетний комбінований маршрут з Львова до Амстердаму з нетривалими зупинками в Дортмунді. Подорожуйте більше, платіть менше.

 

Прямий переліт Львів – Дортмунд – Львів завжди – 748 UAH для членів Wizz Discount Club, 878 UAH – стандартна вартість (ціна може бути як вищою так і нижчою, обирайте для себе найзручніші дати самостійно). У вартість квитків на цьому маршруті включене перевезення до 32 кілограмів зареєстрованого багажу та однієї одиниці ручної поклажі з максимальною вагою до 10 кілограмів і максимальними розмірами 56x45x25 см.

 

Приклад бронювання квитків на маршруті Львів – Дортмунд – Львів /28.10 – 04.11.2014/

 

Lviv - Dortmund - Lviv
 

Доїхати від аеропорту до центру Дортмунду можна користуючись автобусом №440 (розклад) – вартість квитка для дорослої особи 3 EUR (можна отримати групові та дитячі знижки).

 

Квитки на переїзд з Дортмунду до Амстердаму можна придбати на сторінці перевізника Meinfernbus.de. Якщо купувати квитки за кілька місяців, знайти квитки за 15 EUR буде не складно.

 

Dortmund - Amsterdam - Dortmund
 

Корисні посилання для пошуку житла

 

Знайти та порівняти ціни на готельні номери можна за допомогою hotelscombined.com. Забронювати готель за вигідними цінами користуючись послугами світового лідера в сфері бронювання booking.com. Якщо Вас цікавлять готелі середньогота високого класу рекомендуємо спробувати скористатися послугами сервісу travelponey.com (отримайте 35 USD на перше бронювання).

 

Орендувати квартиру, апартаменти чи будинок можна легко та зручно користуючись airbnb.com, сервіс пропонує новим користувачам 26 USD на першу подорож.

 

Забронювати “гарячий” готель за розумною ціною можна з допомогою мобільного додатку hoteltonight.com.