Збираєтеся в цікаву подорож, але не впевнені, як і коли краще обирати квитки, щоб не переплачувати? Проаналізуйте поради для бюджетних подорожей і оберіть ті, якими зможете скористатися!

Правило 1: Якщо маєте вдосталь часу, шукайте авіаквитки власноруч, бо ж за послуги кожного посередника доведеться додатково заплатити.

Правило 2: Беріть із собою тільки необхідне, низькі ціни в лоукостів саме на квитки з ручною поклажею, а додатковий багаж оплачується.

Правило 3: Обирайте непопулярні аеропорти, рейси до них завжди коштують дешевше.

Правило 4: Ніколи не зациклюйтесь на визначних датах, натомість уважно стежте за нашими акціями, щоб Ваша економія була максимальною!

Як орендувати помешкання?

Щоб Ваш відпочинок пройшов без жодних ускладнень, подбайте про розміщення вже на етапі бронювання квитків для подорожі. Якщо плануєте зупинятися в недорогих готелях чи хостелах, орендуйте номери за допомогою ресурсу hotelscombined.com або booking.com.

Якщо потребуєте для відпочинку дещо більшого затишку, доцільно оформити бронювання місць у готелі середнього або високого рівня. Це зручно зробити через портал travelponey.com, де зібрано найкращі сервісні пропозиції. Саме на цьому сайті Ваше перше бронювання житла буде винагороджено знижкою в розмірі $35.

Приватне помешкання з гідними умовами для проживання доволі зручно орендувати за допомогою airbnb.com, кожному новому користувачеві ресурс пропонує знижку $18.