Оскільки безвіз для українців уже остаточно затверджено, авіаперевізники починають активніше боротися за кожного клієнта. Приваблюють, перш за все, низькими цінами на перельоти. Для прикладу – нечувана щедрість від МАУ: квитки для подорожей Європою можна придбати від 1300 гривень в обидва боки!

Як скористатися послугою?

Забронювати й купити квитки за Low cost тарифом можна на офіційному порталі flyuia.com. Щоправда, Вас обмежать із вагою ручної поклажі, провезти зможете не більше 7 кілограмів.

Анонсовані тарифи запроваджуються для перельотів із осені-зими поточного року, проте бронювати квитки за мінімальною ціною радимо вже зараз: перельоти Київ-Прага-Київ – від 1300 гривень, Київ-Амстердам-Київ або Київ-Мілан-Київ – від 1600 гривень і ще безліч привабливих цін!

Як орендувати недороге житло?

Найкращі тарифи на проживання в бюджетних хостелах і готелях Вам запропонують на таких порталах, як hotelscombined.com і booking.com.

Більш комфортні умови проживання й можливість орендувати номер у готелі середнього чи високого класу знайдете на сайті travelponey.com, додатковою вигодою при користуванні яким стане знижка $35 за перше замовлення послуг.

Приватні будинки, кімнатки або ж квартири можна вигідно винайняти через сервіс airbnb.com. До того ж, тут також дарують новим клієнтам бонус у розмірі $18.