Ми досить часто у своїх матеріалах згадуємо, що подорож коштуватиме дешевше, якщо летіти не з України, а з країн-сусідів. Склалася хибна думка, що для економії підходить лише Польща (дешеві маршрути через польські міста тут). Тож пропонуємо вашій увазі топ-5 бюджетних напрямків із Вільнюса, Литва!

Вільнюс, Литва
Вільнюс, Литва

 

 

 

 

Олесунн, Норвегія

Олесунн – місто-порт на заході Норвегії. Дешеві рейси за напрямком Вільнюс-Олесунн пропонує авіаперевізник WizzAir. Звичайна ціна квитків цього рейсу близько 40€, але у лютому можна придбати лише за 9,99€! Тривалість перельоту 1 год. 20 хв.

 

Олесунн
Олесунн, Норвегія
viln-oles
Вільнюс-Олесунн, WizzAir

 

 

 

Білунд, Данія

Білунд – невелике місто Данії, батьківщина LEGO, а також саме тут знаходиться “Леголенд” – місто із конструктора. Дешеві авіаквитки за рейсом Вільнюс-Білунд пропонує нам знову WizzAir. У лютому, а також у деякі дати січня та березня за 9,99€. Тривалість перельоту – 55 хв.

 

Біллунд справжній
Біллунд справжній
Біллунд із лего
Біллунд із лего
vil-bell
Вільнюс-Біллунд, WizzAir

 

 

 

Франкфурт-на-Майні, Німеччина

Франкфурт-на-Майні – одне з найдавніших німецьких міст, один із ділових центрів Німеччини. Потрапити до Франкфурта можна у кінці січня із Ryanair або у лютому-березні із WizzAir за 9,99 €! Тривалість – близько 1 год. 20 хв. Більше акцій та маршрутів по Франкфурту тут.

 

Франкфурт-на-Майні
Франкфурт-на-Майні, Німеччина
vil-frank
Вільнюс-Франкфурт, WizzAir
vil-frank ryan
Вільнюс-Франкфурт, Ryanair

 

 

 

Мюнхен, Німеччина

Мюнхен – центр пивоваріння, одне із найбільших міст Німеччини. Дешеві авіаквитки Вільнюс-Мюнхен можна придбати у WizzAir – у лютому є квитки по 9,99€. Зверніть увагу: є тільки ранкові рейси за напрямком. Тривалість перельоту – 1 год. 15 хв. Інші акції та маршрути по Мюнхену тут.

 

мюнхен
Мюнхен, Німеччина
vil-muni
Вільнюс-Мюнхен, WizzAir

 

 

 

Мальме, Швеція

Мальме – одне із найбільших міст Швеції, тут є найдовший міст Європи – Ересунський (7,8 км!). Найнижчі запропоновані ціни на авіаквитки – від WizzAir – усього за 8,01€ у кінці січня та лютому-березні. Тривалість перельоту – 25 хв.

 

Мальме
Мальме, Швеція
vil-malm
Вільнюс-Мальме, WizzAir

 

 

Як дістатися до Вільнюса із Києва?

Дістатися до Вільнюса із Києва найпростіше із WizzAir – прямий рейс коштує 649-749 грн. (499 грн. для членів клубу) = 25-29€ (19€ для членів), тривалість – 1 год. 25 хв.

 

KIEV-VIL
Київ-Вільнюс, WizzAir

 

 

Ось такі напрямки є найдешевшими на початок 2016 року. Про напрямки із Вільнюса за 15-20€ читайте у наступній статті! Інші маршрути та акції по Литві тут.