Нещодавно ми вже писали топ-5 найдешевших рейсів із Вільнюса, Литва. Тож продовжимо цей рейтинг ще декількома напрямками до 20€ в один бік.

 

Вильнюс2
Вільнюс, Литва

 

 

 

Ейндховен, Нідерланди

Ейндховен – південне місто Нідерландів, центр інформаційних технологій, батьківщина Philips. Середня вартість квитків за цим напрямком зазвичай складає 40-50€, але у кінці січня-початку лютого є декілька дат із вартістю – 14,99€ від WizzAir! Тривалість 1 год. 25 хв.

 

Ейндховен
Ейндховен, Нідерланди
vil-eind
Вільнюс-Ейндховен, WizzAir

 

 

 

Берген, Норвегія

Берген – друге за розміром місто Норвегії та колишня столиця країни, а середньовічна набережна – об’єкт світової спадщини ЮНЕСКО. Зазвичай вартість квитків до Норвегії починається від 35€, але у лютому з’явились декілька дат від WizzAir за 14,99€. Зверніть увагу – є тільки ранкові рейси. Тривалість перельоту – 1 год. 20 хв.

 

Берген
Берген, Норвегія
vil-breg
Вільнюс-Бреген, WizzAir

 

 

 

Ставангер, Норвегія

Ставангер – місто Норвегії, розташоване на півострові. Це нафтова столиця країни, тут також досить розвинута агропромисловість, неподалік розташована база НАТО. В той же час – велика кількість старої архітектури, розвинута освіта та неймовірної краси природа. Вартість авіаквитків до цього норвезського міста рідко буває нижче 30€, але у лютому від WizzAir ціна складає лише 14,99€. Тривалість перельоту – 1 год. 15 хв.

 

Ставангер
Ставангер, Норвегія
vil-stavan
Вільнюс-Ставангер, WizzAir

 

 

 

Осло, Норвегія

Осло – столиця Норвегії та до XVII ст. – столиця вікінгів Вікія. Одне із найдорожчих міст, гармонійне сполучення сучасного та стародавнього. Відвідати Осло дешево можна із Вільнюса з авіакомпанією Ryanair. У лютому ціни приємно здивують – 12,99€, тривалість перельоту – 1 година.

Осло
Осло, Норвегія
vil-oslo
Вільнюс-Осло, Ryanair

 

 

 

Белфаст, Ірландія

Белфаст – столиця північної Ірландії, колишній промисловий центр (друга половина ХХ ст.) промислової революції. Із давніх часів тут розвинута льняна та тютюнова промисловості, суднобудування (саме тут був побудований сумнозвісний “Титанік”).

Найдешевші авіабілети із Вільнюса до Белфаста пропонує WizzAir на лютий. Замість звичайних 35-50€ – лише 19,99 €! Тривалість перельоту – 1 год. 15 хв.

Белфаст
Белфаст, Ірландія
vil-bel
Вільнюс-Белфаст, WizzAir

 

 

 

Глазго, Шотландія

Глазго – старе шотландське місто (засноване в сер. VI ст!), місто із розкішним минулим: “друга столиця” після Лондона, величезний розмах промислової революції, швидкий розвиток судобудування, швидка індустріалізація, зріст текстильної промисловості. Але криза 1920-х років (переважно через соціальні фактори) значно знизила рівень життя міста. Та після ряду реформ місто вийшло на новий рівень. Сьогодні Глазго – найрозвинутіше місто Шотландії.

Найдешевші ціни на авіаквитки до цього міста із цікавою історією представлені авіакомпанією WizzAir на березень. Замість звичайних 60-200€ – усього 14,99 – 19,99 €! Тривалість перельоту – 1 год. 10 хв.

Глазго
Глазго, Шотландія
vil-glaz
Вільнюс-Глазго, WizzAir

 

 

 

Як дістатися до Вільнюса із Києва?

Дістатися до Вільнюса із Києва найпростіше із WizzAir – прямий рейс коштує 649-749 грн. (499 грн. для членів клубу) = 25-29€ (19€ для членів), тривалість – 1 год. 25 хв.

KIEV-VIL
Київ-Вільнюс, WizzAir

 

 

 

Дивіться інші пропозиції від авіакомпаній у розділі “Дешеві авіаквитки” та не забудьте підписатися на найсвіжіші туристичні новини у соц. мережах!

 

вк инстаграм фб