Ми оголошуємо перший конкурс “Like + Share = Полетіли!”. Вигравайте ваучер вартістю 50 EUR на будь-який переліт! Все, що потрібно для участі це підписатися на нашу сторінку в Facebook, натиснути “подобається” та поширити запис про конкурс з фото і очікувати розіграшу ваучера.

 

Умови проведення конкурсу

 

Як вже було згадано, для участі в конкурсі “Like + Share = Полетіли!” потрібно підписатися на нашу сторінку в Facebook, натиснути “подобається” та поширити запис про конкурс з фото. Переможець конкурсу буде визначений з поміж осіб які виконали всі вимоги для участі в конкурсі за допомогою спеціального сервісу woobox.com.

 

З огляду на те, що ваучер буде дійсним лише 2 місяці, переможець матиме за собою право відтермінувати отримання ваучера на необмежений термін.

 

Як можна використати ваучер?

 

Ваучер вартістю 50 EUR який дістанеться переможцю можна використати на бронювання будь-яких квитків на bravoavia.com.ua. Термін дії ваучера буде складати 2 місяці, бронювати квитки можна на будь-які дати та авіарейси. З детальною інструкцією як використати ваучер можна ознайомитися тут.

 

20 євро на переліт для кожного >>>

 

Ви можете скористатися також нашою постійною пропозицією “20 EUR на переліт для кожного”, ваучер допоможе вам суттєво заощадити під час бронювання квитків.

 

На що використати ваучер?

 

Можливостей для використання ваучера дуже багато, на сайті bravoavia.com.ua можна здійснювати купівлю квитків як лоукостів так і традиційних авіаліній.

 

Ось приклад як використавши ваучер на 50 EUR можна подорожувати майже безкоштовно!

 

Київ – Будапешт – Київ

 

Обираємо дати подорожі які нас цікавлять, переходимо до кроку бронювання квитків. Вказана вартість за квитки 1246 гривень.

Kyiv - Budapest

 

Використовуємо наш купон на 50 EUR, і перед нами зовсім інша сума!

 

Voucher

 

І ще, якщо вам буде складно самому обрати найкращий маршрут та дати для подорожі, ми вам допоможемо в цьому! Подорожуйте більше, платіть менше!