Авіаперевізник Wizz Air пропонує чудову нагоду побувати в Берліні. Переліт зі Львова до столиці Німеччини обійдеться приблизно за 11 євро. Час мандрувати!

Як скористатися пропозицією?

Щонайперше, доцільно зареєструватися в програмі лояльності Wizz Discount Club, оскільки мінімальна вартість на рейси Wizz Air доступна лише учасникам Клубу. Для вибору рейсів і дат, а також для бронювання самих квитків скористайтеся офіційним порталом перевізника wizzair.com.

Квитки за анонсованою вартістю доступні в період від грудня поточного року до березня 2018. Кожен користувач може вибрати потрібну кількість квитків із доступних для бронювання.

До мінімальної вартості перельоту на маршруті Львів-Берлін включено лише перевезення ручної поклажі, а всі супутні послуги тарифікуються окремим рахунком.

Як орендувати житло?

Бронюйте недорогі місця в готелях і хостелах через портали hotelscombined.com або booking.com, а готелі вищого рівня комфорту – на сайті travelponey.com, із бонусом у сумі $35. Приватне житло знайдете через сервіс airbnb.com, зі знижкою в сумі $18.