Прекрасна нагода відвідати Норвегію. Переліт Гданськ-Осло-Гданьск обійдеться мандрівникам від 18 євро. Не зволікайте з рішенням!

Як скористатися промо-ціною?

За анонсованою ціною можна придбати квитки на сайті www.ryanair.com, доступні рейси на осінній період поточного року. До вартості включено тільки перевезення ручної поклажі, але ціна – така спокуслива!

Як орендувати житло в Норвегії?

Щоб Ваша норвезька мандрівка минала якнайприємніше, радимо заздалегідь потурбуватися й забронювати собі житло. Зробити це доволі просто, якщо скористатися нашими підказками. Зокрема, обрати недорогі варіанти розміщення в хостелах і дешевих готелях можна через сервіси hotelscombined.com або booking.com.

Варіанти проживання в комфортних номерах, що надаватимуться в готелях середнього та високого рівня обслуговування, можна підшукати на порталі travelponey.com. Згаданий ресурс дозволяє зекономити $35 при першому бронюванні, що стане приємним бонусом для економних мандрівників.

Приватні вілли, затишні будиночки й котеджі, а також умебльовані кімнати з квартирами можна підшукати за допомогою порталу airbnb.com, що пропонує користувачам–новачкам знижку в еквіваленті $18.