Чудова нагода відвідати біллуннський Леголенд-парк! У авіаперевізника Wizz Air – нечуваний розпродаж квитків за зниженими цінами. Біллунн – від 18 євро туди-назад!

Як скористатися пропозицією?

Квитки за анонсованою мінімальною ціною доступні на офіційному порталі перевізника wizzair.com. Забронювати й викупити ви можете необмежену кількість квитків за промо-ціною, за умови наявності місць. Щодо доступних для вибору дат, то наразі можна обирати рейси за маршрутами Гданськ- Біллунн і Біллунн-Гданськ на рік наперед.

Загальна вартість перельоту стартує від 78 польських злотих, або майже 18 євро, причому пропозиція актуальна як для перельотів в один бік, так і в обидва боки. До ціни квитків включено сам переліт і перевезення ручної поклажі, за всі додаткові послуги доведеться доплатити. Ми вже обрали для себе час вильоту, а Ви готові до мандрів?

Як орендувати житло?

Недорогі номери в готелях чи хостелах обирайте через сайти hotelscombined.com або booking.com, готелі вищого класу, зі знижкою $35 – на travelponey.com, а приватне житло, зі знижкою $18 – на порталі airbnb.com.