Приваблива ціна на перельоти від перевізника Ryanair справді вражає. Рейс Варшава-Стокгольм-Варшава можна здійснити за неповні 14 євро! Гайда?

Як придбати квитки за промо-ціною?

Квитки за анонсованою ціною вже доступні на офіційному порталі перевізника www.ryanair.com, обирати можна окремі дати восени поточного року. До вартості включено сам переліт і перевезення ручної поклажі. Ми вибрали для себе дати у вересні, а Ви коли вирушаєте?

Як недорого знайти житло в Стокгольмі?

Щоб під час самої мандрівки Вам не доводилося витрачати зайві зусилля на пошук помешкання, радимо подбати по своє розташування заздалегідь. Наприклад, вигідно й швидко можна забронювати місця в дешевих хостелах і недорогих готелях, якщо завітати на портали hotelscombined.com і booking.com.

Місця в готелях середнього рівня комфорту або високого класу обслуговування знайдете для себе на сайті travelponey.com, де за кожне перше замовлення користувач автоматично сплачує на $35 менше!

Пошук приватного житла не буде втомлювати, якщо обрати послуги порталу airbnb.com, де всім новачкам пропонують бонус у розмірі $18.