Економна пропозиція на двох від авіакомпанії Qatar Airways! Переліт Київ-Сеул-Київ обійдеться від 379 євро з кожного, якщо летіти удвох. Вирушаємо?

Як скористатися промо-ціною?

Квитки за анонсованою ціною найвигідніше купувати через портал aviasales.ru, причому варто врахувати, що за умови бронювання квитків на двох осіб водночас, загальні витрати на рейс знижуються. Наприклад, у перерахунку на одного мандрівника переліт Київ-Сеул і Сеул-Київ обійдеться приблизно в 379 євро. Якщо ж бронюєте квитки виключно для себе, тоді ціна буде дещо вищою.

Наразі в системі доступні квитки для перельотів від вересня 2017 року до грудня. Усі маршрути не прямі, виконуються зі стикуваннями в Катарі, що дає Вам додаткові можливості для мандрів.

Приємно, що до вартості квитків, окрім стандартних безплатних послуг, включено ще харчування на борту та перевезення багажу.

Гайда?

Як орендувати житло?

Щоб вигідно орендувати недорогі готелі чи хостели, завітайте на сайт hotelscombined.com або booking.com. Для оренди номерів у готелях вищого рівня обслуговування скористайтеся послугами сайту travelponey.com і отримаєте знижку $35 за перше бронювання.

А для того, щоб проживати в приватному котеджі, віллі, квартирі чи кімнаті, доцільно орендувати таке житло через сервіс airbnb.com, зі знижкою в розмірі $18.