Новими акціями тішить українців автобусний перевізник Leo Express. Автобусна мандрівка Львів-Краків обійдеться за 4,8€! Гайда?

Як скористатися пропозицією?

Квитки за акційною ціною доступні для бронювання на порталі www.le.cz, їхня кількість катастрофічно зменшується, тому – не зволікайте!

Наразі можна придбати квитки на серпень, вересень і жовтень поточного року. Вирушаємо?

Як вигідно орендувати житло в Кракові?

Щоб у польському Кракові можна було насолоджуватися екскурсіями та новими враженнями, пропонуємо заздалегідь подбати про своє розміщення. Наприклад, Ви можете вибрати зручні готелі й хостели за прийнятними цінами через портали hotelscombined.com і booking.com.

Якщо віддаєте перевагу відпочинку в більш комфортних умовах, тоді до Ваших послуг ресурс travelponey.com, де можна не тільки орендувати місця для проживання в готелях середнього або високого класів, а ще й отримати знижку за перше оформлене тут замовлення. Між іншим, знижка в розмірі $35 – це Вам неабищо!

Для тих, хто прагне розміститися на час подорожі у приватних апартаментах і познайомитися з самими поляками, пропонуємо скористатися послугами сайту airbnb.com, де завжди вигідно бронювати приватні будинки, квартири й кімнати. Додатковою перевагою порталу стане бонус у сумі $18 за перше замовлення.