варшава

 

Як подивитися українцю Польщу та Іспанію у грудні за 67 євро? 1dollartrip знає!

 

До Польщі з України можна потрапити за допомогою автобусного перевізника East West Eurolines. Вони пропонують найнижчі ціни на маршрут Київ-Варшава на ці дні – 17 євро (400 грн) в один бік. Тривалість такої подорожі – 20 год. 30 хв. Автобус їде через Рівне, Житомир та Львів, тож із цих міст тривалість буде меншою, хоча ціна не зміниться. Так, із Житомира їхати майже 18 год., із Рівного – 15 год., а зі Львову – 9-10 год.

 

киев варшава

 

Автобусних квитків за цим напрямком достатньо, тому маршрут можна будувати по-різному. Якщо ви хочете зупинитися у Польщі на декілька днів, користуйтеся сервісом каучсерфінг – це дасть змогу зекономити бюджет, познайомитися із місцевими, поринути в атмосферу старого міста.

Якщо це не для вас, то знайти бюджетні варіанти на готельні номери можна за допомогою hotelscombined.com.

Забронювати готель за дешевими цінами рекомендуємо на booking.com.

Варіант готелів середнього та високого класу рекомендуємо на сервісі travelponey.com(отримайте 35 USD на перше бронювання).

 

барселона

 

Дістатися до Іспанії можна за допомогою авіаквитків від компанії Vueling, що пропонує квитки Варшава-Барселона на 6, 13 грудня 2015 р. – усього за 50 євро!
варшава барселона

 

Таким чином, вартість проїзду Київ-Варшава-Барселона складає лише 67 євро! Підписуйтеся на новини у Facebook від 1dollarTrip та будьте в курсі смачних цін!