Авіакомпанія МАУ пропонує чудову ціну на переліт із української столиці до Австрії.

Квитки на прямий рейс за маршрутом із Києва до Відня можна придбати за ціною 1484 гривні, або 51,25€ в обох напрямках. Такі ціни пропонуються для перельотів на різні дати у березні 2018.

Переліт в одну сторону із Києва до Відня можна здійснити за ціною 742 гривні (25,62€). Зворотній квиток можна знайти за такою ж ціною. Приклад бронювання квитка Київ – Відень – Київ у березні.Отже, за можливості планувати відпустку заздалегідь, бронюйте квитки до казкового Відня вже зараз, за найнижчими цінами!Увага: квитки за вказаною ціною включають лише переліт із ручною поклажею. Будь-які інші послуги слід оплачувати окремо, згідно з тарифами перевізника.

Що подивитись у Відні?

Вирушивши до Відня, обов’язково заплануйте екскурсію до легендарної Віденської опери. Вартість екскурсії складає близько 6,50€, тривалість майже годину. Вам покажуть Оперу, збережені історичні частини будівлі, а також ложу президента Австрії. Вас також познайомлять із закулісним життям одного з найкращих сценічних майданчиків світу.

Крім того, рекомендуємо прогулянку трьома основними вулицями історичного центру – Kohlmarkt, Graben та Karntnerstrasse.

Окремий захват викликають палаци Відня – завітайте до Hofburg, помилуйтеся прекрасною архітектурою і блиском міста.

Де розташуватись у Відні?

Із широким вибором готельних номерів та гестхаузів можна ознайомитись на ресурсах hotelscombined.com та booking.com.

За бажання забронювати готель середнього чи люкс класу, обирайте варіанти на сервісі travelponey.com, і отримайте 35$ на перше бронювання в подарунок.

Орендувати апартаменти чи скромну кімнату легко за допомогою сервісу airbnb.com, а ми даруємо 18$ для нових користувачів.