Авіапереліт Київ-Шарджа (ОАЕ) в обидва боки обійдеться у квітні 2017 року від 95 євро! Такий вигідний тариф пропонує перевізник Air Arabia при бронюванні місць в обидва боки через офіційний сайт http://www.airarabia.com/.

Найвигідніші тарифи можна знайти у квітні 2017, наприклад так:

Що відвідати?

Відвідайте в еміраті неймовірно гарне старе місто Аль-Балад, завітайте до таких визначних пам’яток, як Цитадель Шарджі, Римський форум і Римський театр. І не забувайте про розкішну природу й пляжі!

На що звернути увагу?

Щоб вирушити в подорож, потрібен закордонний паспорт, дійсний ще понад 6 місяців. Окрім того, забудьте в Шарджі про будь-який алкоголь – там це суворо карається.

Де зупинитися в ОАЕ?

Попри те, що ціни в еміраті Шарджа доволі демократичні, пропонуємо подбати про своє проживання заздалегідь, оскільки найвигідніші ціни на переліт зберігаються за умови купівлі квитків в обидва боки.

Дешеві готелі, гостьові будиночки й хостели можна знайти на ресурсах hotelscombined.com або booking.com. Якщо ж Ваші запити щодо розміщення значно вищі, тоді забронюйте місце в готелі середнього або високого класу тут: travelponey.com (за перше бронювання отримайте $35 знижки).

Якщо ж прагнете винайняти кімнату, квартиру чи приватні апартаменти, тоді зверніть увагу на ресурс airbnb.com і отримайте на перше замовлення бонус в сумі $18!