Авіакомпанія Air Arabia пропонує здійснити переліт із Києва на Шрі-Ланку.

Вартість акційного квитка Київ – Коломбо складає 360€ за переліт туди й назад з багажем. Шукайте варіанти на різні дати у травні та червні.

Приклад бронювання квитка у червні.

Прямий лінк на бронювання:aviasales.ru

Увага: переліт передбачає стикування у Шарджі. Квитки включають вартість перельоту з багажем. За бажання отримати харчування на борту, необхідно оплатити послугу окремо, згідно з тарифами авіаперевізника.

Що подивитись на Шрі-Ланці

Більшість цікавинок та пам’яток на Шрі-Ланці природні, так само, як і більшість розваг. Перебуваючи на Шрі-Ланці, рекомендуємо відвідати гору Дамбулла – великий храмовий комплекс, розташований в центрі острова, трохи південніше Сигірії. Це місце особливо оцінять поціновувачі архітектури та історії, адже Дамбулла знаменита своїми унікальними печерними храмами і монастирем, а також іншими археологічними пам’ятками, що знаходяться під захистом ЮНЕСКО.

Дамбульскій Храм побудований e 150-метровій скелі і складається з 5 печер. “Золотий Печерний Храм”, що розташований на вершині гори, був побудований ще в першому столітті до нашої ери і зберігає найбільшу в світі колекцію статуй Будди.Більше про цікаві місця на Шрі-Ланці ми вже розповідали тут.

Де розташуватись на Шлі-Ланці

Знайти в оренду будинок чи кімнату допоможе ресурс airbnb.com, а ми зі свого боку надаємо бонус – 18$ для нових користувачів.

У пошуках житла за доступними цінами звертайтесь на сервіси booking.com та hotelscombined.com. Вам будуть запропоновані варіанти готелів, гестхаузів та хостелів на будь-який бюджет.

У пошуках готелю високого класу заходьте на travelponey.com, і отримайте в подарунок 35$ на перше бронювання.