На авіарейси червня 2017 року анонсовано акційні ціни у перевізників Aegean та Scoot, скористатися якими варто просто зараз! Забронювати авіарейси можна через ресурси tickets.lowcostavia.com.ua та airpaz.com.

Приклад бронювання рейсів із Києва до Афін та з Афін до Сінгапура на кінець червня подаємо нижче й радимо обирати свій рейс заздалегідь, оскільки кількість місць за найнижчою ціною – обмежена.

Особливості мандрівки

Для такої мандрівки Вам знадобиться актуальна віза до країн Шенгенської зони, а також віза, що дозволяє подорожувати Сінгапуром (оформити її можна у Візовому центрі Азії).

На що подивитися?

У Афінах радимо відвідати славетний Акрополь, на території якого розташовано храм Зевса та Парфенон, Римську й Давньогрецьку Агори, театр Діоніса, бібліотеку Адріана та інші античні пам’ятки.

У Сінгапурі завітайте до ботанічного саду з його колекцією в понад 60 тисяч орхідей, відвідайте один із найкращих у світі зоопарк та покатайтеся на міському автобусі-амфібії!

Як недорого забронювати житло?

Оскільки авіарейс Київ-Сінгапур виконуватиметься з пересадкою, можна скористатися нагодою й помандрувати. Для цього забронюйте номер у бюджетному готелі чи хостелі на сайті hotelscombined.com або booking.com.

Якщо ж ви прибічник більш комфортних умов для відпочинку, тоді завітайте на ресурс travelponey.com, забронюйте місце в готелі середнього або високого класу та отримайте свою знижку в сумі $35 на послуги.

Недорогі квартири, кімнати чи приватні будиночки можна орендувати на airbnb.com, де за кожне перше замовлення користувач отримує вигоду в розмірі $18.