Авіакомпанія Міжнародні Авіалінії України пропонує бюджетні варіанти перельоту з України в Чехію на період з лютого по квітень 2018 року.

В системі бронювання перевізника ще є лоукост-тарифи на прямий переліт із Києва у Прагу за ціною 667 гривень в одну сторону.

Приклад бронювання квитка з вильотом із Києва 14 квітня та поверненням із Праги 18 квітня 2018.

Отже, загальна вартість перельоту в обох напрямках коштуватиме 1334 гривні, або 44,86 євро.Пряме посилання на бронювання квитків на вказані дати за лоукост-тарифом : booking.flyuia.com.

Не зволікайте, бронюйте квитки за найнижчою ціною, адже дешеві варіанти розкуповують швидко.

Що подивитись у Празі?

Прага захоплює своєю середньовічною атмосферою, архітектурою та гостинністю.Перебуваючи у Празі, рекомендуємо відвідати Кржіжікови ” танцюючі” фонтани та подивитись на шоу. Танцюють тут не тільки самі фонтани, але і професіональні танцюристи. Помилуватися цим видовищем з’їжджаються поціновувачі з усієї Праги та Європи.Музичний репертуар фонтанів досить широкий: від Чайковського до Адель, від Вівальді до Ріанни, від симфонічної до рок- і поп-музики, а також саундтреків з усім відомих кінофільмів.

Де розташуватись у столиці Чехії?

Широкий вибір на готельні номери надає ресурс hotelscombined.com.

Забронювати готель, гестхауз чи хостел за доступними цінами рекомендуємо на booking.com.

У пошуках готелю високого класу допоможе сервісі travelponey.com, а в подарунок отримайте 35$ на перше бронювання.

Орендувати власні апартаменти у Чехії допоможе ресурс airbnb.com, а зі свого боку ми надаємо бонус – 18$ для нових користувачів.