Неймовірно низькі ціни на авіаперельоти Київ-Манчестер у обидва напрямки. Перевізник RyanAir забезпечує можливість побувати в Манчестері й повернутися в Київ за ціною 49,98€ в обидва боки разом. Хутчіш ловіть авіанагоду відвідати місто футбольної команди Манчестер Юнайтед!

Як скористатися пропозицією?

Забронювати квитки за найнижчою ціною можна на офіційному сайті авіаперевізника https://www.ryanair.com/gb/en/. Для відвідування Англії українцям потрібно оформити чи мати актуальну англійську візу. Тривалість пропозиції не обмежується датами, є різні варіанти за такою ціною в період із листопада 2017 до березня 2018, але кількість акційних місць доволі обмежена. Наприклад, нам вдалося забронювати свій переліт в кінці листопада – на початку грудня поточного року.

Що подивитися в Манчестері?

Навідайтеся не тільки на знамениті стадіони, але й у Музей футболу, який розташований у мальовничій будівлі Урбіс. Знайомство з архітектурою Манчестера розпочніть із Кастлфілд, а потім завітайте до готичного Кафедрального собору.

Як винайняти житло в Манчестері?

Бронюйте місця в недорогих готелях і хостелах через hotelscombined.com і booking.com. Більш комфортні готелі знайдуться на travelponey.com зі знижкою $35.

Приватні помешкання зручно орендувати через airbnb.com зі знижкою $18!