Вирушаємо літаком на відпочинок у Будапешт! Бюджетні пропозиції з найкращими цінами на авіарейси весною та влітку українцям пропонує перевізник ВізЕйр. Наприклад, на офіційному сайті wizzair.com квитки з вильотом із Києва й поверненням в Україну у травні ми знайшли за символічні 61€, на інші дати у червні та липні також діють доволі привабливі пропозиції.

Що подивитися в Будапешті?

Радимо навідатися до Будинку парламенту Угорщини, прогулятися Ланцюговим мостом у Сечені, помилуватися архітектурою Будайської фортеці, Рибальського бастіону, Базиліки святого Іштвана. Якщо любите водні процедури, до Ваших послуг купальні Сечені, Геллерт і Палатінус або аквапарк Aquaworld.

Як самостійно орендувати житло?

Для самостійної оренди місця в недорогому готелі або хостелі радимо звернутися до послуг онлайн-платформ hotelscombined.com, а також booking.com.

Якщо прагнете від відпочинку чогось комфортнішого, тоді бронюйте номери в готелях середнього чи високого класу через ресурс travelponey.com та отримуйте свої бонусні $35 знижки.

Проживання в приватному будиночку, затишній квартирі чи навіть кімнатці можна знайти на airbnb.com, що пропонує $18 вигоди новим користувачам.