Авіакомпанія МАУ пропонує лоукост тарифи на деякі напрямки з України до країн Європи на період з лютого по квітень 2018 року.

В системі бронювання з’явились квитки на прямий рейс із Києва в Амстердам за ціною 53,97€ в обох напрямках! Чудова пропозиція для подорожі.

Приклад бронювання квитка у березні 2018.
Приклад бронювання квитка у квітні 2018.

Що подивитись в Амстердамі ми розповідали тут.Ще однією цікавинкою Амстердама є найбільший арт-кластер Амстердама – NDSM. Дістатись сюди можна за допомогою безкоштовних паромів, що відходять з протилежного боку Amsterdam Central. У старих цехах і ангарах збанкрутілих корабельних верфей розташовуються майстерні художників і ремісників, а на прилеглих територіях – невеликі кафе і бари. Гуляти по території NDSM можна цілий день. Тут проводяться різні фестивалі та цікаві заходи. Наприклад, два рази на місяць тут проводять найбільший блошиний ринок Європи IJ-Hallen.

Варіанти житла в Нідерландах

Забронювати готель, гестхауз чи хостел за доступними цінами рекомендуємо на booking.com.

Бюджетні варіанти на готельні номери шукайте на сервісі hotelscombined.com, а ось за номерами високого класу рекомендуємо звернутись на travelponey.comу подарунок отримайте 35$ на перше бронювання).

Орендувати власні апартаменти або скромну кімнату легко за допомогою airbnb.com. Від нас скромний подарунок – 18$ для нових користувачів.