8273661351_3deb836121_k

Pegasus Airlines пропонує цікаву ціну на прямі перельоти з Львова до Стамбулу. За переліт Львів – Стамбул – Львів заплатимо лише 87 EUR. У вартість входить перевезення великого багажу вагою до 20 кг.

 

Квитки за вказаною ціною можна придбати на сторінці Pegasus Airlines Доступні дати з кінця листопада 2014 до березня 2015 року. Для того щоб переглянути календар низьких цін потрібно на головній сторінці в пошуку обрати маршрут та потрібні дати та зазначити пункт “Показывать рейсы на ближайшие даты?”.

 

Search_Pegasus

 

Приклад бронювання на 26 – 30 листопада 2014 року.

 

Istanbul

 

Корисні посилання для пошуку житла

 

Знайти та порівняти ціни на готельні номери можна за допомогою hotelscombined.com. Забронювати готель за вигідними цінами користуючись послугами світового лідера в сфері бронювання booking.com. Якщо Вас цікавлять готелі середньогота високого класу рекомендуємо спробувати скористатися послугами сервісу travelponey.com (отримайте 35 USD на перше бронювання).

 

Орендувати квартиру, апартаменти чи будинок можна легко та зручно користуючись airbnb.com, сервіс пропонує новим користувачам 26 USD на першу подорож. Забронювати “гарячий” готель за розумною ціною можна з допомогою мобільного додатку hoteltonight.com.