Франкфурт-на-Майні – одне із світових “альфа-міст” – тобто має серйозний економічний та культурний вплив на великі регіони світу. Саме у Франкфурті знаходяться Европейський центральний банк, майже всі основні фінансові заклади країни, а також аеропорт та залізнодорожній вокзал – одні із найбільш завантажених транспортних пунків у світі.

 

франкфурт

 

Будьте уважні при бронюванні квитків, адже у Німеччині є два Франфурти! Франкфурт-на-Одері розташований на землях Бранденбурга (на кордоні із Польщею). А ось Франкфурт-на-Майні розміщенний у землях Гессен, майже у протилежній частні країни.

Назву потрібного нам Франфурту запам’ятати насправді не важко. Місто засноване франками на території колишньої Франконії – звідси частинка “франк“. Так як місто знаходиться на березі, то тут раніше була переправа (переправа на німецькому – furt), тобто звідси й частинка “фурт“. А, власне, річка, на якій лежить місто і є Майн. Таким чином й склалася назва “Франкфурт-на-Майні”, або “переправа франків через Майн“.

 

франкфурт2

 

Дайджест по німецьмоу місту Франкфурт-на-Майні чекайте незабаром, а зараз розповімо вам про те, як дістатися до Франкфурту із Києва за 25€!

 

 

 

Київ-Вільнюс

Транзитним пунктом у нашій подорожі буде Вільнюс, Литва.

 

киев-вильнюс-визейр

 

Звичайно ми пропонуємо вам декілька варіантів, але на цей раз буде тільки один. Так склалося, що переліт із WizzAir є найдешевшим та найшвидшим.

 

визейр_киев_вильнюс

 

Отже,вартість авіаквитків за напрямком Кив-Вільнюс у січні становитиме 629-749 грн. (24-29€) в один бік або 379-499 грн. (15-19€) для членів клубу! Тривалість перельоту становить 1 год. 25 хв.

Про те, які саме переваги діють для членів клубу WizzAir та які нюанси цієї авіакомпанії треба знати перед подорожжю, читайте тут.

 

 

 

Вільнюс-Франкфурт

Далі вирушаємо до Німеччини, теж на літаку. На цей раз використовуватимемо послуги іншого лоукост перевізника – Ryanair.

_________

Новина від 7.01.16: Ще один лоукост-перевізник випустив дешеві авіаквитки за напрямком Вільнюс-Франкфурт – WizzAir! Вартість квитків та сама – 9,99€ в один бік.

вильнюс_франкфурт_ранейр

 

На кінець січня-початок лютого доступні авіаквитки Вільнюс-Франкфурт лише за 9,99€ в один бік! Тривалість перельоту – 1 год. 25 хв.

 

ранейр_вильнюс_франкфурт

 

Таким чином, вартість поїздки до Франкфурта із Києва становитиме 25-39€ в один бік! Тривалість становитиме 2 год. 50 хв!

 

 

Про те, де знайти дешеве житло у Франкфурті, що подивитися ті що скуштувати, читайте у дайджесті цим містом. Знайти інші пропозиції до Франкфурт-на-Майні можна тут.

Слідкуйте за новинами із 1dollarTrip!