У авіаперевізника Voloteaприваблива цінова промо-акція, скористатися якою варто до 0:59 18 червня 2017 року. Мандрівки Європою – за ціною від 5€!

Як вигідно скористатися промо-акцією?

Квитки за анонсованою ціною зручно обирати й бронювати на офіційному сайті перевізника volotea.com/en/flight-offers, за 5 євро можна мандрувати в межах Греції, Італії, Іспанії, Франції й Німеччини.

До вартості квитки входить сам переліт і перевезення ручної поклажі, що стосується дат, то бронювати дозволено квитки на будь-які дні, аж до кінця березня 2018 року.

Вигідні маршрути до Європи можна прокласти не тільки автобусами, але й літаком – головне, слідкувати за новинами нашого порталу!

Ми обрали для себе перельоти між французькими містами, а куди вирушаєте Ви?

Як вигідно обрати готель за кордоном?

Щоб під час мандрівки можна було присвятити якомога більше часу гарним враженням і відпочинкові, потурбуйтеся заздалегідь про те, де ж саме Ви будете зупинятися. Наприклад, на сайтах hotelscombined.com або booking.com зручно вибирати недорогі місця в бюджетних готелях і хостелах.

Місця для проживання в більш комфортних умовах завжди знайдуться для Вас на ресурсі travelponey.com. До речі, саме тут нові користувачі отримують знижку в розмірі $35 за своє перше бронювання житла.

Приватні будинки, затишні кімнати чи квартири з меблями Вам запропонують на сайті airbnb.com, а додатково – матимете приємну знижку в сумі $18.