Мандрувати літаком – один із найшвидших варіантів для повсякденного життя сучасних людей. Проте що робити, коли Вам не вельми комфортно літати?

Основні правила:

Якщо відчуваєте, що налаштуватися на майбутній політ жодним чином не вдається, радимо скористатися нашими простими порадами.

Правило 1. Одягніться якомога зручніше, не допускайте, щоб під час польоту Ваш одяг занадто обтискав тіло, утруднював дихання чи будь-які рухи. Якщо маєте летіти на ділову зустріч, краще захопіть змінний одяг окремо.

Правило 2. Захопіть у дорогу улюблену книгу й насолоджуйтеся її прочитанням замість того, щоб звертати увагу на сам переліт.

Правило 3. Якщо читанням Ви не захоплюєтеся, тоді захопіть із собою будь-який гаджет, на якому зможете подивитися улюблений фільм чи послухати музику.

Правило 4. Іще один із найдієвіших способів – поспілкуватися з сусідами. Якщо поряд із Вами летять іноземці, то цей спосіб буде не лише цікавим, а й корисним.

Правило 5. Останній варіант не потребуватиме практично жодних зусиль від мандрівників. Достатньо випити заспокійливе й задрімати, як час у польоті промине непомітно.

Як орендувати житло?

Недорогі готелі й хостели бронюйте на hotelscombined.com і booking.com, готелі вищого рівня комфорту – на travelponey.com, зі знижкою $35.

Приватне житло – на порталі airbnb.com, зі знижкою $18.