Травень уже зовсім поруч, тому варто визначатися, де саме будете проводити свої вихідні. Пропонуємо скористатися цікавими ідеями для закордонних подорожей!

Ідея перша: Амстердам, Нідерланди.

Це місто приваблює всіх активних і романтичних туристів. Весною тут найбільше тюльпанів, велосипедів і запальних вечірок! Насолоджуйтеся архітектурою старовинної частини міста, відвідайте славетні галереї й музеї та не забудьте побувати в амстердамських ботсаду й зоопарку саме у травні!

Ідея друга: Стокгольм, Швеція.

Саме Стокгольм поєднає мрію побачити якнайбільше мистецьких шедеврів, насолодитися делікатесами рибної кухні й вдосталь накататися вздовж гомінких набережних.

Ідея третя: Стамбул, Туреччина.

Саме у травні тут стартує фестиваль Зустрічі весни, тому за враженнями варто їхати саме сюди! Окрім цього, турецька архітектура й турецька кухня заслуговують на найретельнішу увагу мандрівників.

Щоб ціна на авіапереліт у травні була найнижчою, скористайтеся акційними пропозиціями нашого порталу.

Як вибрати житло для відпочинку?

Щоб Ваш відпочинок склався вельми вдало, пропонуємо попередньо обрати місце для свого перебування. Зокрема, якщо плануєте розміститися в бюджетному готелі чи хостелі, забронюйте його на ресурсі hotelscombined.com або booking.com.

Більш комфортні готелі можна підшукати на платформі travelponey.com, де кожен новий користувач може розраховувати на знижку в $35 для свого відпочинку.

Орендувати приватне житло, наприклад, затишний будиночок, милу квартирку чи зручну кімнатку доволі просто на сайті airbnb.com, який пропонує новим клієнтам бонусну знижку $18!