Розпродаж за гарячими цінами від авіаперевізника Ryanair! Перельоти з Польщі до Іспанії за ціною від 44 євро в обидва боки. Гайда?

Як скористатися пропозицією за промо-ціною?

Знайти квитки за найнижчими цінами можна на офіційному сайті ryanair.com, наразі доступні різні дати в листопаді 2017 року. За ціною від 44 євро, або 188 злотих, можна злітати з варшави до Валенсії й повернутися в Польщу.

Як вигідно забронювати житло в Іспанії?

Щоб Ваш відпочинок у Валенсії проходив на вищому рівні, потурбуйтеся заздалегідь про те, щоб забронювати помешкання, зручне для проживання й комфортне для відпочинку. Перш за все, зорієнтуйтеся, яку суму готові витратити на житло. Якщо маєте на це мінімальний бюджет, тоді завітайте на портали hotelscombined.com або booking.com, де Вам нададуть найкращий вибір недорогих місць у готелях чи хостелах.

Якщо ж маєте істотно більший бюджет на проживання під час подорожі, тоді можете забронювати номери в готелях середнього або високого класів. Це доволі просто зробити через сервіс travelponey.com, де Вам автоматично нададуть бонус у сумі $35 за перше бронювання послуг.

А от приватне житло, зі знижкою $18, обирайте через сайт airbnb.com.