Лоукост перевізник Wizz Air пропонує здійснити прямий переліт із Польщі на Мальту!

В системі бронювання компанії з’явились цікаві варіанти перельоту з Катовіце на Мальту та назад за ціною від 43,13€ в обох напрямках!

У доступі є супер низькі ціни на період Новорічних свят. Наприклад, квиток із вильотом з Катовіце 13 грудня (або 20 грудня) та поверненням з Мальти у Польщу 7 січня можна придбати лише за 43,13€ для членів Wizz Discount Club, або 66,24€ для всіх інших. Є також варіанти недорогих квитків на різні дати влітку. Так, вже у червні можна придбати квиток в обох напрямках за ціною від 97,05€ для членів Wizz Discount Club, або 120,15€ для тих, хто ще не користується перевагами дисконт-програми.

Зверніть увагу, в ціну включений переліт із ручною поклажею. За бажання отримати харчування на борту літака, або взяти з собою багаж, послуги слід замовляти та оплачувати окремо, згідно з тарифом авіаперевізника.

Бронюйте квитки за найкращими цінами на сайті авіаперевізника wizzair.com. Поспішайте, адже квитки за кращими цінами розкуповують без зволікання.

Що подивитись на Мальті?

Площа держави складає лише 316 квадратних кілометрів, ширину архіпелаг займає близько 15 кілометрів. Між тим, природний простір, море і сонце чудово поєднуються тут із бароковою архітектурою Середньовіччя.Саме на Мальті можна зустріти одні з найкращих експонатів доісторичної колекції світу. Перший з них – храм Хаджар Ім ( Hagar Qim), вік якого датується 3600-3000 років до н.е.Другий за старовинністю – храм Мнайдра (Mnajdra), вік храму сягає проміжку 3200-2500 років до н.е. Саме на Мальті розташований найдавніший храмовий комплекс на планеті – Таршієн (Tarxien Temples) і мегалітичний храмовий комплекс епохи неоліту – Джгантія (Ġgantija). Вони є найдавнішими рукотворними спорудами на планеті, і є старшими за піраміди Гізи майже на тисячу років.

Храми складені з каміння, що досягає 3 метрів у висоту, а важать до 10,5 тон. Знайдено кар’єри, де це каміння добувалось без допомоги долота і зубила. Досі не знайдені відповіді, яким чином ці камені виламували, чим обтісували та як доставляли на будівельний майданчик, адже до винаходу колеса пройшла ще 1000 років.

Де розташуватись на Мальті?

Бюджетні варіанти на готельні номери рекомендуємо обирати за допомогою hotelscombined.com.

Забронювати готель за доступними цінами легко за допомогою ресурсу booking.com.

Варіант готелів середнього та високого класу рекомендуємо обирати на сервісі travelponey.com. Нових користувачів очікує бонус – 35$ на перше бронювання тут.

Знайти в оренду квартиру, будинок або кімнату радимо на airbnb.com. Зі свого боку даруємо 18$ для нових користувачів.