Давно мріяли побувати на Канарських островах? Пропонуємо рушити до мрії прямим чартерним рейсом із Польщі!

Лоукост перевізник Wizz Air пропонує квитки з Катовіце до Лансароте (Канарські острови) за ціною 130,06 євро в обох напрямках.

Приклад бронювання квитка із вильотом 15 червня та поверненням 29 червня.Є й інший варіант квитка – дещо дорожчий, проте включає перевезення 20 кілограм багажу! Польський туроператор Rainbow Tours S.A. пропонує прямий чартерний рейс із Варшави на Лансароте у травні за ціною 135,22 євро в обох напрямках.

Приклад бронювання квитка із вильотом 12 травня та поверненням 20 травня.

Ціна включає переліт та перевезення ручної поклажі, а також 20 кілограм багажу!Обирайте свої дати у травні на сайті туроператора charterflights.r.pl.

Про те, що подивитись та чим зайнятись на Канарських островах, ми вже розповідали тут. Покваптесь із бронюванням, адже квитки за зниженими цінами розкуповують досить швидко!

Де розташуватись на Канарських островах

За бажання зняти в оренду власні апартаменти,звертайтесь до ресурсу airbnb.com за найширшим вибором житла, а ми зі свого боку даруємо 18 $ для нових користувачів.

У пошуках готельних номерів, а також гестхаузів Вам допоможуть ресурси hotelscombined.com та booking.com. Тут надаються варіанти на будь-який смак та бюджет.

У пошуках готелів середнього та високого класу рекомендуємо заходити на сервіс travelponey.com, а також отримайте 35 $ на перше бронювання у подарунок.