Авіаперевізник KLM пропонує знижені ціни на квитки для рейсів з України до США.

У вересні поточного року компанія пропонує промо-квитки за маршрутом Київ – Бостон – Київ за ціною від 275 євро в обох напрямках. Чудова нагода бюджетно дістатись Америки!

Приклад бронювання квитка у вересні.

Увага: в ціну входить не тільки переліт, а й перевезення багажу та харчування на борту! Рейси передбачають стикування в Голландії (Амстердам).

Шукайте промо-квитки на різні дати у вересні. Найбільше промо-квитків ми знайшли на ресурсі aviasales.ru.

Що подивитись у Бостоні

Бостон вражає поєднанням стилю, науки, історії та природи. Він не схожий на жодне інше американське місто. Вирішивши завітати сюди, для Вас відкриється можливість побачити величезну кількість цікавих місць, пам’яток архітектури, побачити на власні очі Гарвард, відвідати найсучасніші музеї, центри мистецтва та науки.

Рекомендуємо розпочати знайомство з містом із прогулянки Тропою СвободиFreedom Trail. Тропа представляє собою чотирикілометровий маршрут, який перетинає центр Бостона і зв’язує 16 найважливіших історичних пам’яток міста.Стежка позначена лінією, викладеною з червоної цегли. Екскурсовод не знадобиться – важливо тільки не втрачати стежку і зупинятись на спеціальних мітках.

Де розташуватись у Бостоні

Найбільший вибір житла за розумні кошти пропонують ресурси hotelscombined.com та booking.com.

Варіант житла високого класу обирайте на сервісі travelponey.com, а також отримайте 35$ на перше бронювання в якості бонуса.

Знайти апартаменти в оренду радимо за допомогою airbnb.com та зі свого боку даруємо 18$ для нових користувачів.