У системі бронювання авіаперевізника МАУ з’явились знижені ціни на прямий переліт із Києва до столиці Греції, Афін на період оксамитового сезону. Компанія пропонує здійснити рейс за ціною від 93,38 євро в обох напрямках!Шукайте квитки за промо-ціною на різні дати цієї осені.

Приклад бронювання квитка з вильотом до Афін 26 вересня та поверненням до Києва 5 жовтня. Ціна квитка в обох напрямках складає 2741 гривні, або 93,38€.

Увага: до вартості квитка влючений переліт та перевезення ручної поклажі. Рейси прямі, тривалість перельоту 2 години 40 хвилин.Про захоплюючі місця, які ми обов’язково рекомендуємо відвідати у Греції, ми вже розказували тут.Цікаві факти про столицю Греції. Афіни називають є однією з наймолодших столиць Європи. Цей статус місто отримало у 1834 році. Сьогодні у місті проживає майже 40% всього населення Греції.

Афіни є батьківщиною Олімпійських ігор, філософії, демократії, політичних наук, історіографії, трагедії і комедії, основних математичних принципів.

Перші Олімпійські ігри сучасності були проведені в Афінах в 1896 році. В них брали участь 245 атлетів із 14 країн світу. В той час жінкам було заборонено виступати на цих змаганнях.
Сьогодні у місті розташований один із основних центрів проведення археологічних досліджень у всьому світі.

Де розташуватись у Греції?

Великий вибір готелів за розумними цінами шукайте на ресурсі hotelscombined.com.

Забронювати бюджетний готель, гестхауз або хостел зручно за допомогою ресурсу booking.com.

Варіант готелів середнього та високого класу рекомендуємо на сервісі travelponey.com (отримайте 35 $ на перше бронювання тут).

Знайти в оренду квартиру, будинок або кімнату радимо на airbnb.com та даруємо 18 $ для нових користувачів.