Пропонуємо вашій увазі новий маршрут із Києва до Мілана лише за 46€ у січні!

Зазвичай, квитки на літак до Італії коштують 150-180€ в обидва боки на Новорічні свята та 100-150€ у несвяткові дні. Але WizzAir не перестає балувати своїми дешевими авіаквитками! У кінці грудня – на початку січня є дуже дешеві квитки до Мілана із Кошице – всього 8,01 €! А тепер про такий казковий новорічний маршрут детальніше.

 

Київ-Ужгород

Із столиці до Ужгорода можна дістатись потягом. Пропонуємо бронювати квитки на офіційному сайті УЗ. По ціні на кінець грудня є такі пропозиції:

Сайт УЗ:

  • купе – 257 грн. (9,6 €);
  • плацкарт – 158 грн. (6 €).

 

київ-ужгород плацкарт
Київ-Ужгород, плацкарт
київ-ужгород
Київ-Ужгород, купе

Врахуйте той факт, що їхати з Києва до Ужгорода близько 15-16 годин.

 

 

Ужгород-Кошице

Наступний пункт нашого маршруту – словацьке містечко Кошице. Оптимальний спосіб дістатися із Ужгорода до Кошице – автобус. Він дорожчий за поїзд лише на 20 грн., але тривалість поїздки коротша майже вдвічі (7 год. та 3 год. 50 хв).

Знайдіть оптимальний автобусний рейс на сайті BusFor. Тут є ціни від різних перевізників, варіюються в межах 162-183 грн.

 

ужгород-кошице
Ужгород-Кошице

 

 

Кошице-Мілан

Зазвичай вартість квитків за цим напрямком вища втричі, але на січень з’явилися рекордно низькі тарифи – за 8,01 €!

 

кошице-мілан
Кошице-Мілан

 

Зверніть увагу, що ціна 8,01 € діє не тільки для членів клубу, а для всіх!

 

Де зупинитися у Мілані, Кошице або Ужгороді?

Для пошуку готелів радимо скористатися цими ресурсами:

Якщо вам потрібно орендувати приміщення (кімнату, квартиру або будинок), завітайте на сайт airbnb.com (даруємо 20 $ для нових користувачів).

 

Також до Мілана можна долеліти із Варшави за 20€. Щоб бути в курсі останніх акцій та смачних пропозицій, завітайте на сайт 1dollarTrip та слідкуйте за нами у Фейсбук та ВК!