Від 11 червня 2017 року безвіз для українців нарешті запрацював на повну силу! Із цього приводу перевізники анонсували безліч привабливих акцій, про які ми й розповідатимемо найближчими днями. Країни-учасниці ЄС відкривали кордони для громадян України по-різному.

Як починав діяти безвізовий режим?

Як відомо, безвізовий режим для українців офіційно запрацював із 00:00 11 червня, проте всі країни-учасниці приєднувалися до цього процесу поступово. Якщо Ви пильно простежите за тим, у якому порядку для українців відкривалися кордони зарубіжних країн, це може стати гарною ідеєю для Вашої майбутньої мандрівки!

Зокрема, рівно о 00:00, наче за помахом чарівної палички, українці одержали змогу перетинати без віз кордони Болгарії, Греції, Естонії, Кіпру, Латвії, Литви, Румунії та Фінляндії.

Від 01:00 українцям відкрився безвізовий доступ до Австрії, Бельгії, Данії, Іспанії, Італії, Ліхтенштейну, Люксембургу, Мальти, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Словаччини, Словенії, Угорщини, Франції, Хорватії, Чехії, Швейцарії та Швеції.

Із 02:00 громадяни України змогли скористатися правом подорожувати без отримання віз Португалією, а вже о 03:00 – Ісландією.

То як: складаємо свій календар мандрівок цими країнами?

Як орендувати житло в Європі на час мандрівки?

Щоб весело проводити час у Європі, подбайте заздалегідь про своє розміщення там. Якщо прагнете проживати в недорогих номерах, тоді слід орендувати місця в одному з дешевих готелів чи хостелів. Зробити це можна за допомогою порталів hotelscombined.com або booking.com.

Готелі вищого рівня можна орендувати на travelponey.com, зі знижкою в $35, а приватне житло – на airbnb.com, зі знижкою $18.